Skull Bay Rum 0,5l 37,5%

Hodnocení 0 z 5

343 

& doprava zdarma

Parádně sladký spiced rum za skvělou cenu. Zvedněte kotvy ⚓ a užijte si divokou pirátskou jízdu na ledu, nebo namíchejte třeba Skull Bay Libre s colou.

Doprava zdarma pro objednávky nad 5 000 Kč!

  • Průměrná doba doručení: 2,5 dne
  • 97 % zboží ihned k odeslání!

Popis

Vítejte v nebezpečné vodách Caribiku s naším rumem Skull Bay! Připravte se na dobrodružství plné vynikajícího rumu se silným charakterem.

S naším rumem Skull Bay můžete očekávat výrazné aroma a chuť, které vás zavedou přímo na pobřeží. Tento rum, který pochází z karibské směsi, má obsah alkoholu 37,5 %, a objem 0,5 l.

Při výrobě Skull Bay rumu se využívají tradiční metody a nejlepší ingredience, což zaručuje vysokou kvalitu. Po destilaci pak náš rum zraje v dubových sudech, které mu propůjčují bohatou a komplexní chuť.

Po otevření lahve ucítíte intenzivní tóny vanilky a karamelu, které se snoubí s uhlazenou chuťí. Dozvuk je dlouhý a teplý, což zaručuje nezapomenutelný zážitek.

Doporučujeme rum Skull Bay užít ve své nejčistší formě, nejlépe vychlazený. Pokud hledáte něco k jídlu, zkombinujte tento rum s kuřecími křidélky nebo pikantními tacos.

Tak neváhejte a vydejte se s námi na dobrodružství plné skvělého rumu s Skull Bay!

Další informace

Země

Caribbean Blend

Obsah alkoholu

37.5 %

Objem

0.5 l

Výrobce

Skull Bay

Nákupní košík
Máme tu dobroty jen pro dospělé. Už ti bylo 18 let? ...
Přejít nahoru