Bacardi Spiced 1l 35%

Hodnocení 0 z 5

475 

& doprava zdarma

Otevřete si láhev Bacardi Spiced a připravte se na nezapomenutelný zážitek! Bacardi Spiced je čokoládovo-oříškový rum z Portorika s obsahem alkoholu 35 %. Postaven na základu originálního bacardího rumu, tento klasický rum nese nádech karibského života.

Doprava zdarma pro objednávky nad 5 000 Kč!

  • Průměrná doba doručení: 2,5 dne
  • 97 % zboží ihned k odeslání!

Popis

Otevřete si láhev Bacardi Spiced a připravte se na nezapomenutelný zážitek! Bacardi Spiced je čokoládovo-oříškový rum z Portorika s obsahem alkoholu 35 %. Postaven na základu originálního bacardího rumu, tento klasický rum nese nádech karibského života. Používající se k výrobě starých rumových postupů, takových jako fermentace síry a destilace den dvakrát, tento 1l rodinný recept je poté dlouho zrán pro plnější aroma a chuť.

Sladká ovocná chuť s nádechem vanilky a kakaa, tříštěnou karamelkou a čerstvým karibským oříškem si nezapomenete. Bacardi Spiced je nádherným obohaceným zážitkem z dechberoucí země. Nejlépe vyzkoušejte Bacardi Spiced on-the-rocks nebo v koktejlech, ale můžete ho vyzkoušet i s colou. Obzvláště chutná do karibského čerstvého ovoce jako banánů, avokád nebo ananasu.
Získejte svou láhev Bacardi Spiced a zažijte pořádnou rumovou jízdu!

Další informace

Země

Portoriko

Obsah alkoholu

35 %

Objem

1 l

Výrobce

Bacardi

Nákupní košík
Máme tu dobroty jen pro dospělé. Už ti bylo 18 let? ...
Přejít nahoru