Old Pascas Dark Rum 0,7l 37,5%

Hodnocení 0 z 5

309 

& doprava zdarma

Tmavý rum, který je ideální k mixování.

Doprava zdarma pro objednávky nad 5 000 Kč!

  • Průměrná doba doručení: 2,5 dne
  • 97 % zboží ihned k odeslání!

Popis

Přivítejte u svého baru tmavou variantu karibského rumu Old Pascas, která se nese ve znamení plné harmonické chuti a zlatavé barvy. Tento romantický nápoj se vyrábí s pečlivostí a láskou v blízkosti slunných pláží Barbadosu pod dozorem zkušeného master blendera. Po několikaletém zrání ve starých dubových soudcích získává Old Pascas Dark Rum lehce kořeněnou a nepřehlédnutelnou rumovou příchuť.

Tmavý rum Old Pascas se zařadil mezi lehké zlatavé rumy a silně aromatické rumy. Díky svému jedinečnému chuťovému profilu je ideální volbou pro koktejly, jako jsou Mai Tai a Planter’s Punch. Nechybí ani v široké nabídce zimních horkých nápojů, kde dodává Grogu a Punči nezaměnitelnou vůni.

Nicméně, buďte pozorní, tento produkt může obsahovat alergeny, proto před konzumací zkontrolujte přesné složení na obalu výrobku.

S Old Pascas Dark Rum můžete být přesvědčeni o tom, že si užijete kousek Karibiku přímo v pohodlí vašeho domova. Objednejte si lahvičku rumu s obsahem 37,5 % alkoholu v objemu 0,7 l a zažijte chvilku nevšedního života.

Další informace

Země

Barbados

Obsah alkoholu

37.5 %

Objem

0.7 l

Výrobce

Old Pascas

Nákupní košík
Máme tu dobroty jen pro dospělé. Už ti bylo 18 let? ...
Přejít nahoru