Old Pascas Dark 1l 37,5%

Hodnocení 0 z 5

395 

& doprava zdarma

Old Pascas Dark 1l 37,5%

Doprava zdarma pro objednávky nad 5 000 Kč!

  • Průměrná doba doručení: 2,5 dne
  • 97 % zboží ihned k odeslání!

Popis

Připravte se na nezapomenutelnou výpravu do světa karibských pláží s rumem Old Pascas Dark 1l 37,5%! Tento úžasný tmavý rum z Barbadosu nabízí plnou harmonickou chuť a zlatavou barvu získanou během několikaletého zrání v dubových soudcích. Je to skvělá volba pro ty, kteří vyhledávají chuťový profil mezi lehkými zlatavými a těžkými silně aromatickými rumy.

Tento rum je dokonalou volbou pro koktejlovou klasiku jako jsou drinky Mai Tai a Planter's Punch. V zimě se nechte hřát v horkých nápojích Grogu a Punči, kterým dodá nezaměnitelnou vůni a lehce kořeněnou rumovou příchuť.

Old Pascas Dark 1l 37,5% je vyroben a zraje pod dozorem zkušeného master blendera v bezprostřední blízkosti slunných pláží Karibského moře. Je vyroben z nejkvalitnějších karibských melas a voda je brána přímo z oblasti rumových destilerií Barbadosu.

Poznejte tmavý rum Old Pascas Dark 1l 37,5% se svými prakticky nekonečnými středem-dlouhými dozvuky, a aroma tmavého cukru, čokolády a pryžových kapek. Doporučujeme si tento rum užívat v čisté formě s troškou ledu nebo s kvalitním tonikem a čerstvými citrusovými plody.

Tak neváhejte a přidáte si trochu barbadoského slunce do svého života! Objednejte si Old Pascas Dark 1l 37,5% ještě dnes.

Další informace

Země

Barbados

Obsah alkoholu

37.5 %

Objem

1 l

Výrobce

Old Pascas

Nákupní košík
Máme tu dobroty jen pro dospělé. Už ti bylo 18 let? ...
Přejít nahoru