Havana Club Anejo 3y 0,7l 37,5%

Hodnocení 0 z 5

359 

& doprava zdarma

Kam až sahá potěšení? Odpovědí je Havana Club Anejo 3y 0,7l 37,5%, vynikající rum kubánské solitérní tradice dvakrát destilovaný na plné aroma a chuť vyrobený ze tříletého nápoje zráním v americkém bílém dubu. Havana Club Anejo 3y 0,7l 37,5% je nádherný kubánský rum pohlcující chuť a aroma zráním v americkém bílém dubu po dobu tří let.

Katalogové číslo: 8501110088831 Kategorie: , Štítky: ,

Doprava zdarma pro objednávky nad 5 000 Kč!

  • Průměrná doba doručení: 2,5 dne
  • 97 % zboží ihned k odeslání!

Popis

Kam až sahá potěšení? Odpovědí je Havana Club Anejo 3y 0,7l 37,5%, vynikající rum kubánské solitérní tradice dvakrát destilovaný na plné aroma a chuť vyrobený ze tříletého nápoje zráním v americkém bílém dubu. Havana Club Anejo 3y 0,7l 37,5% je nádherný kubánský rum pohlcující chuť a aroma zráním v americkém bílém dubu po dobu tří let. Jeho lahodná vůně a intenzivní sladká chuť jsou proslulé. Tento úžasný rum vyváží sladkost s peprností a představuje authentic kubánskou tradici.

Tento rum je vyráběn ve stejnojmenné destilérní společnosti HAVANA CLUB ze spojení cukrovce, šťávy z cukrové třtiny a Dubového koláče, který se následně rozkládá v americkém bílém dubu po dobu tří let. Havana Club Anejo 3y 0,7l 37,5% je krásný rum s intenzivní sladkou vůní měsíčku, vanilky a karamelu. Na jazyku je chuť sladká a nasládlá, doplněná kořením se subtilní příchutí karamelu.

Tento rum můžete vychutnat jak čistý s dochutí ledu jako nápoj, nebo s pomerančovou šťávou ochucenou skořicí a limetou jako Koktejl.

Vychutnejte si tento vysoce hodnocený rum a nechte se provést když se nemůžeš vrátit na Kubu!

Další informace

Země

Kuba

Doba zrání

3

Obsah alkoholu

37.5 %

Zrání / typ sudu

Americký bílý dub

Objem

0.7 l

Výrobce

Havana Club

Nákupní košík
Máme tu dobroty jen pro dospělé. Už ti bylo 18 let? ...
Přejít nahoru