Bacardi Carta Oro 1l 37,5%

Hodnocení 0 z 5

489 

& doprava zdarma

Veteráni rumu a milovníci delikátní chutě, vítejte v džungli na váš skvělý svět Bacardi Carta Oro 1l s 37,5% alkoholu! Tento prémiový rum je vyrobený ve slavné rodině Bacardi v Portoriku a díky dlouhému procesu zrání ve speciálních sudech po dobu 1-2 let získal jedinečnou chuť a vůni.

Katalogové číslo: 5010677028912 Kategorie: , Štítky: ,

Doprava zdarma pro objednávky nad 5 000 Kč!

  • Průměrná doba doručení: 2,5 dne
  • 97 % zboží ihned k odeslání!

Popis

Veteráni rumu a milovníci delikátní chutě, vítejte v džungli na váš skvělý svět Bacardi Carta Oro 1l s 37,5% alkoholu! Tento Prémiový rum je vyrobený ve slavné rodině Bacardi v Portoriku a díky dlouhému procesu zrání ve speciálních sudech po dobu 1-2 let získal jedinečnou chuť a vůni.

Obsah 1l láhve Carta Oro Vás okouzlí komplexními chuťovými tóny, které se střídají mezi čerstvou pomerančovou šťávou, vanilkou, máslovými tóny a dubovými prvky. Pro to nejlepší zážitek doporučujeme skloubit tento rum jeden na jednom nebo ještě lépe s mořskou vodou. Nezapomeňte, že tento rum můžete použít i do různých koktejů, například jako klasický bacardi mojito.

Pro zážitek z té nejkvalitnější chuti si pro tento rum z rodiny Bacardi nenechávejte rozhodnutí. Exkluzivní, prémiový a nádherný Bacardi Carta Oro 1l 37,5% je číslem jedna v pevnosti i chuti!

Další informace

Zrání / typ sudu

Bourbon

Země

Portoriko

Obsah alkoholu

37.5 %

Doba zrání

1 – 2

Objem

1 l

Výrobce

Bacardi

Nákupní košík
Máme tu dobroty jen pro dospělé. Už ti bylo 18 let? ...
Přejít nahoru