Old Pascas Dark Jamaica 0,7l 40%

Hodnocení 0 z 5

389 

& doprava zdarma

Užívejte si záplavu požitků díky Old Pascas Dark Jamaica 0.7l 40%! Tento vynikající rum je vyroben na Jamajce, obsahuje 40% alkoholu a jeho objem je 0.7 l. Tvůrci rituálu udělali maximum, aby vám přinesli vůně a chutě, které byly pro svůj kontinent prověřeny.

Katalogové číslo: 4062400521901 Kategorie: ,

Doprava zdarma pro objednávky nad 5 000 Kč!

  • Průměrná doba doručení: 2,5 dne
  • 97 % zboží ihned k odeslání!

Popis

Užívejte si záplavu požitků díky Old Pascas Dark Jamaica 0.7l 40%! Tento vynikající rum je vyroben na Jamajce, obsahuje 40% alkoholu a jeho objem je 0.7 l. Tvůrci rituálu udělali maximum, aby vám přinesli vůně a chutě, které byly pro svůj kontinent prověřeny. To báječné pokušení je výsledkem složitého procesu výroby a zrání. Dochází k míchání první třídových jamajských vodky se starými a mladými slámovými destiláty. Tento smích zraje 4 až 10 let v amerických sudech z bílého dubu.

Chutě se vám spojí v harmonii karamelově-oříškových tónů obohacených o vanilku a anýz. Ovocné tóny jako banány a borůvky budou doplňovat tu slaďoučkou pozornost. Dokončení této divy ve sklence je ozdobeno sladkou a dlouhou dochuťí. Doporučujeme vychutnat tento rum po pořádném zahřátí ve vaší dlani. Ideálním párováním s ním bude čokoládová zmrzlina nebo koláč.

Dejte si pozor na pití alkoholu. Užívejte si Old Pascas Dark Jamaica 0.7l 40% s rozvahou!

Další informace

Země

Jamajka

Obsah alkoholu

40 %

Objem

0.7 l

Výrobce

Old Pascas

Nákupní košík
Máme tu dobroty jen pro dospělé. Už ti bylo 18 let? ...
Přejít nahoru