Magnífica Cachaca Reserva Soleira 0,7l 43%

Hodnocení 0 z 5

1 839 

& doprava zdarma

Zraje v sudech z amerického dubu „ex-bourbon“ exkluzivní metodou „Soleira“ a harmonicky kombinuje cachaças se stářím 6 – 15 let.

Katalogové číslo: 7898221142769 Kategorie: , , Štítky: , ,

Doprava zdarma pro objednávky nad 5 000 Kč!

  • Průměrná doba doručení: 2,5 dne
  • 97 % zboží ihned k odeslání!

Popis

Dostupnou alternativou zo zlatého ostrova Brazílie je Magnífica Cachaca Reserva Soleira 0,7l 43%. Pokud hledáte něco nového a nevšedního pro Vaši sbírku společně s delikátními chuťovými zážitky, neváhejte a zkuste tento rum plný záhad a tajemství od magnífického výrobce.

Magnífica Cachaca Reserva Soleira 0,7l 43% je kvalitní rum se zeměpisným označením Brazílie a dostupným objemem 0.7 l. Hodnota alkoholu v něm dosahuje 43 %. Výrobce je samotná prestižní značka Magnífica.

Tento rum je vyráběn a zrán v Brazílii pomocí nejmodernějších technologií a metod, které jim pomáhají udržet krok s dobou už přes více jak 100 let. Jeho perličkově mladou a hravou chuť zajišťuje speciální proces dozrávání ve speciálních sudech, které procházejí přesně stanoveným procesem, aby se Vám podařilo vykouzlit ty nejlepší chutě.

Vynikající aroma, bohatá chuť a dlouhotrvající dozvuk. Magnífica Cachaca Reserva Soleira 0,7l 43% je zabalena do profesionální láhve, která se postará o bezpečné a jednoduché uložení všech vynikajících chutí. Při řádném podávání můžete očekávat bohaté aroma, kombinované s jemnými a unikátními chutěmi, které splní Vaše očekávání.

Jednoduchá ale dobrá Receptura: Kvalitní Magnífica Cachaca Reserva Soleira 0,7l 43% je nejlepší konzumovat jako samostatný nápoj, nebo přidat do unikátních koktejlů plných chutí a vůní. Doplnit Vaší kreativní kuchařku o tastování a pokusit se o experimenty s různými nápoji.

Tak proč nezkusit Magnífica Cachaca Reserva Soleira 0,7l 43% pro příští skvělou party nebo jako dárek pro náročného znalce rumu, který touží po něčem novém a nevšedním? Vysoká kvalita, profesionální design a nejsvětlejší aroma na trhu Vám nebude scházet!

Další informace

Země

Brazílie

Obsah alkoholu

43 %

Objem

0.7 l

Výrobce

Magnífica

Nákupní košík
Máme tu dobroty jen pro dospělé. Už ti bylo 18 let? ...
Přejít nahoru