Gunroom 4 Ports Rum 0,7l 40%

Hodnocení 0 z 5

699 

& doprava zdarma

4 karibské země. 4 přístavy. 4 rumové styly v jediném dokonalém blendu. Vychutnejte si bohatý rum s chutí karamelu, skořice a ananasu s dotykem tabáku.

Doprava zdarma pro objednávky nad 5 000 Kč!

  • Průměrná doba doručení: 2,5 dne
  • 97 % zboží ihned k odeslání!

Popis

Zavřete oči a představte si, že stojíte na palubě křižníku plujícího rozeklanými vodami Karibiku. Pocit větru ve vlasech, slunce na kůži a v ruce sklenici plnou kvalitního rumu. Budete ochutnávat Gunroom 4 Ports!

Gunroom 4 Ports Rum je směsí různých stylů rumů z Jamajky, Barbadosu, Guyany a Trinidadu. Nabízí bohatou sladkou chuť a v ní rozpoznáte tóny karamelu, skořice, ananasu a nádech tabáku. Obsah alkoholu je 40% a obsah lahve je 0,7 l.

Gunroom 4 Ports Rum byl vytvořen podle nejvyšších standardů kvality, aby znovu oživil autentickou chuť lihovin britského královského námořnictva. Pečlivý výběr ingrediencí i způsobů destilace nabízí závan tradic a otevřeného moře. Rum prošel zráním v americkém dubovém sudu.

Výsledná kombinace nabízí bohatou sladkou chuť, v níž rozpoznáte tóny karamelu, skořice, ananasu a nádech tabáku. Rum má jemný a sametový dozvuk.

Gunroom 4 Ports Rum je ideální na samotné pití jako digestiv, nebo jako základ pro vynikající koktejly. Doporučujeme podávat s kouskem čokolády, pro dokonalou kombinaci sladkých chutí.

Objednejte si Gunroom 4 Ports Rum a okusíte autentickou chuť lihovin britského královského námořnictva. Užijte si jedinečný pocit námořní expedice i při pozemním putování a ochutnejte tento vynikající rum, který vás zaveze přímo na Karibik!

Další informace

Země

Barbados, Guyana, Jamajka, Trinidad

Obsah alkoholu

40 %

Zrání / typ sudu

Americký dub

Objem

0.7 l

Výrobce

Gunroom

Nákupní košík
Máme tu dobroty jen pro dospělé. Už ti bylo 18 let? ...
Přejít nahoru