Companero Gran Reserva 15y 0,7l 40%

Hodnocení 0 z 5

859 

& doprava zdarma

Váš společník pro příjemné rumové večery. Ochutnejte vyladěný blend tradičních a pot-still rumů z Jamajky a Trinidadu s tóny banánů, karamelu a čokolády.

Katalogové číslo: 5712718000214 Kategorie: , , , Štítky: ,

Doprava zdarma pro objednávky nad 5 000 Kč!

  • Průměrná doba doručení: 2,5 dne
  • 97 % zboží ihned k odeslání!

Popis

Připravte se na nezapomenutelný zážitek s rumem Compañero Gran Reserva!

Tento skvělý rum kombinuje základnu jamajského rumu destilovaného metodou pot still a trinidadského rumu destilovaného tradiční metodou column still. Výsledkem je perfektně sladěný rum, který se může pochlubit až 15letým zráním. Bez cukru a barviv.

Tento rum je vyroben z prémiové směsi až 15 letých rumů z Jamajky a Trinidadu. Jamajský rum se destiluje metodou pot still, která dodává rumu silnou a intenzivní vůni, zatímco trinidadský rum se destiluje tradiční metodou column still, což zajišťuje hladkou a elegantní chuť. Po smíchání rumů se rum zraje po dobu 15 let.

Naplňte své smysly silnou a intenzivní vůní jamajského rumu, santalového dřeva a tabáku. Ochutnáte hladkost a eleganci z trinidadských rumů, které se doplňují chuťovými tóny banánu a čokolády. Závěr je příjemně dlouhý a přetrvávající.

Tento rum si vychutnejte nejlépe samotný nebo s kouskem kvalitní čokolády. Je ideální pro večerní relaxaci nebo jako dárek pro opravdového milovníka rumů.

Objednejte si tento fantastický rum Compañero Gran Reserva a užijte si nejlepší z rumového světa!

Další informace

Země

Jamajka, Trinidad

Obsah alkoholu

40 %

Doba zrání

15

Objem

0.7 l

Výrobce

1423 – World Class Spirit

Nákupní košík
Máme tu dobroty jen pro dospělé. Už ti bylo 18 let? ...
Přejít nahoru