Demon's Share 6y 0,2l 40%

Hodnocení 0 z 5

369 

& doprava zdarma

Ochutnejte ďábelsky dobrý rum z Panamy. Demon's Share 6y voní po sladkém koření a vyniká vyzrálou chutí s dominantními tóny citrusů. Démoni jsou vám v tomhle rumu nakloněni!

Doprava zdarma pro objednávky nad 5 000 Kč!

  • Průměrná doba doručení: 2,5 dne
  • 97 % zboží ihned k odeslání!

Popis

Zážitek ze středověku:

Přenesete se zpátky do doby démonů, kdy se vyráběl rum nazvaný Demon’s Share. Bude to jako vstoupit do magického světa, plného tajného umění a mystických procesů. Připravte se na nezapomenutelný zážitek!

Demon’s Share 6y 0,2l 40% rum je pravděpodobně nejlepší část, kterou můžete ochutnat v kategorii rumů. Vyrábí ho zkušená destilerie Bodegas de America v Panamě, kde se pěstuje nejlepší třtina a sbírá nejkvalitnější suroviny pro tento noblesní rum. Jeho unikátní chuť a aroma vyniká infuzí pomerančové kůry a vanilkových lusků a jemným dotekem koření.

Demon’s Share rum se vyrábí z melasy pomocí kontinuální destilace v destilačních kolkách. Díky tomu získává specifickou chuť a aroma. Následuje pomalé zrání po dobu 6 let v znovu vypálených sudech z amerického dubu o objemu 220 litrů. Poté následuje blendování, aby se dosáhlo dokonalosti chuťových vlastností.

Demon’s Share 6y 0,2l 40% rum má intenzivní jantarovou barvu, která se leskne zlatými odlesky. Jeho aroma uchvátí vaše smysly jemnou intenzitou, která snižuje sladkost vanilky, ale převažuje spolu s tóny citrusového ovoce, zeleného jablka a dřeva. Chuť je zakulacená s tóny nasládlého koření, citrusů, dřeva a doteku kůže.

Tento rum si vychutnejte čistý nebo jako základ pro koktejly. Doporučujeme s kubánskými doutníky a silným sýrem, aby se vynikly chuťové vlastnosti. Skvěle doplní vaši sbírku nebo bude perfektním dárkem pro milovníky rumu.

Staňte se součástí démonského světa a vychutnejte si Demon’s Share 6y 0,2l 40% rum. Objednejte si ho ihned a získejte nezapomenutelný zážitek při každém doušku!

Další informace

Země

Panama

Obsah alkoholu

40 %

Doba zrání

6

Zrání / typ sudu

Americký dub

Objem

0.2 l

Výrobce

Bodegas de America

Nákupní košík
Máme tu dobroty jen pro dospělé. Už ti bylo 18 let? ...
Přejít nahoru