Bacardi Carta Negra 0,7l 40%

Hodnocení 0 z 5

379 

& doprava zdarma

Zažijte zázračnou chuť a dokonalou harmonii sladkostí a kořenitého dřevěného aroma v Bacardi Carta Negra. Tento rum z Portorika má obsah alkoholu 40%, objem 0,7l a je vyráběn slavným výrobcem Bacardi.

Katalogové číslo: 5010677039093 Kategorie: , Štítky: ,

Doprava zdarma pro objednávky nad 5 000 Kč!

  • Průměrná doba doručení: 2,5 dne
  • 97 % zboží ihned k odeslání!

Popis

Zažijte zázračnou chuť a dokonalou harmonii sladkostí a kořenitého dřevěného aroma v Bacardi Carta Negra. Tento rum z Portorika má obsah alkoholu 40%, objem 0,7l a je vyráběn slavným výrobcem Bacardi.Proces tohoto rumu začíná jemným namáčením granulovaného cukru do třtinového sirupu. Tento bohatý sirup pak prochází destilací, Při které se obohacuje o složité chutě a aroma, které jsou doplněny o až roční období zrání v dubových sudech.

Tento proces třtinového destilátu se skvěle odráží v každém doušku. To je originální a unikátní směs karamelu, čokolády, koření a vůně dubu. Chuť je plná, intenzivní a zároveň hebká, rázem se s každým douškem stává ještě příjemnější. Vyzkoušejte nejlépe jako neat nebo s bílou mícháno nebo jako koktejly s medovou. Stane se to jistě vaším oblíbeným!

Vyzkoušejte tento vynikající rum, osvěžte si chuťové buňky, naplňte chuťové buňky jeho voňavou chutí a objevením kouzelné kombinace vůní a chutí. Pořiďte si Bacardi Carta Negra 0,7l 40% dnes!

Další informace

Země

Portoriko

Obsah alkoholu

40 %

Objem

0.7 l

Výrobce

Bacardi

Nákupní košík
Máme tu dobroty jen pro dospělé. Už ti bylo 18 let? ...
Přejít nahoru