Transcontinental Rum Line Venezuela 0,04l 61%

Hodnocení 0 z 5

229 

& doprava zdarma

Transcontinental Rum Line Venezuela 0,04l 61%

Doprava zdarma pro objednávky nad 5 000 Kč!

  • Průměrná doba doručení: 2,5 dne
  • 97 % zboží ihned k odeslání!

Popis

Pojem, který nejlépe charakterizuje Transcontinental Rum Line Venezuela 0,04l 61% je výjimečnost. Tento rum je určen milovníkům exkluzivity a dokonalého zážitku.

Očekávejte chuťovou symfonii plnou intenzivních not kávy, kakaa a koření. Vaše chuťové buňky se zcela rozproudí při prvním doteku s touto lahodou.

K výrobě tohoto rumu se používají zpracované cukrové třtiny z Venezuely, které podléhají dlouhému zrání v dubových sudech. Tyto sudy dodávají rumu osobitý charakter a zvláštní aroma.

Aroma tohoto rumu je intenzivní a kořeněné. Na jazyku se Vám rozvine chuť exotického ovoce, koření a kávy. Jeho dozvuk je plný jemných tónů kakaa, které navodí pocit dokonalého vyvážení.

Doporučujeme si tento rum vychutnat čistý, bez ledu, aby se vám dokonale otevřel všemi svými chuťovými tóny. Pokud ho chcete vyzkoušet v jiném pojetí, můžete ho míchat s limetkou a minerální vodou. Ideálně si tento rum vychutnejte sami ve večerních hodinách nebo při posezení s přáteli, kteří ocení jeho výjimečnost.

Zkrátka, Transcontinental Rum Line Venezuela 0,04l 61% je rum, který by měl být na seznamu každého milovníka destilátů. Tak co ještě tedy čekáte? Užívejte si tento dokonalý zážitek!

Další informace

Obsah alkoholu

61 %

Objem

0.04 l

Výrobce

Transcontinental Rum Line

Nákupní košík
Máme tu dobroty jen pro dospělé. Už ti bylo 18 let? ...
Přejít nahoru