Skunk Rum Hooded Batch 1 0,5l 61,2%

Hodnocení 0 z 5

1 689 

& doprava zdarma

Vychutnejte si parádní overproof rum, který zrál v silně vypálených panenských sudech. Ulovte si Skunk Rum Hooded Batch 1 61,2%.

Doprava zdarma pro objednávky nad 5 000 Kč!

  • Průměrná doba doručení: 2,5 dne
  • 97 % zboží ihned k odeslání!

Popis

Užijte si tropickou chuťovou explozi s Hooded SKUNK Rumem!

Hooded SKUNK Rum je posledním produktem z řady experimentálních rumů značky SKUNK. Výroba tohoto kvalitního rumu probíhá v Dánsku a využívá se přitom organické melasy z Paraguaye. Po 2,5 týdnech fermentace a destilace rum zraje po dobu 3 měsíců v panenských sudech z amerického bílého dubu. Výsledkem je kvalitní rum plný tónů karamelu, vanilky a tropického ovoce.

Hooded SKUNK Rum se vyrábí z organické melasy z Paraguaye, která se fermentuje po dobu 2,5 týdne. Po destilaci rum zraje 3 měsíce v panenských sudech z amerického bílého dubu. Zuhelnatělé dřevo sudek uvolňuje látky, které rumu dodávají tóny karamelu a vanilky. Výsledkem je perfektně zrálý rum s tropickou chuťovou paletou.

Hooded SKUNK Rum nabízí vynikající vůně hnědého cukru, tropického ovoce, dubu, kokosu, marcipánu a nádechu kůže. Tytéž tóny se odráží i v chuti, což z Hooded SKUNK Rumu dělá perfektní nápoj k pití samostatně, nebo jako základ pro koktejly jako Mojito nebo Daiquiri.

Hooded SKUNK Rum se nejlépe podává samostatně na pokojové teplotě, aby se v plné míře vyskytly všechny tóny. Ale rum také skvěle funguje jako základ pro koktejly jako Mojito nebo Daiquiri. Tento rum můžete také skvěle použít jako dárek pro každého milovníka kvalitních rumů.

Tak neváhejte a užijte si tropickou chuťovou paletu s Hooded SKUNK Rumem.

Další informace

Země

Dánsko

Obsah alkoholu

61.2 %

Objem

0.5 l

Výrobce

A Clean Spirit

Nákupní košík
Máme tu dobroty jen pro dospělé. Už ti bylo 18 let? ...
Přejít nahoru