Rum Rammstein No.5 Edition 2022 12y 0,7l 46% L.E. Tuba

Hodnocení 0 z 5

1 559 

& doprava zdarma

Nalaďte se na další rumovou pecku od Rammsteinů. Užijte si vyvážený Rammstein Rum s tóny medu a citrusů, který finišoval v sudech po víně Sauternes

Doprava zdarma pro objednávky nad 5 000 Kč!

  • Průměrná doba doručení: 2,5 dne
  • 97 % zboží ihned k odeslání!

Popis

Rum Rammstein No.5 Edition 2022 12y 0,7l 46% L.E. Tuba je jako záblesk na koncertě Rammsteinu – nezapomenutelný a naprosto ohromující. Tento rum vás zavede na cestu napříč karibskými ostrovy a Guyanou – zemi s tradicí výroby nezapomenutelných rumů. S obsahem alkoholu 46% se nachází na hraně, tak jako Rammstein se nebojí hrát se svými hranicemi.

Očekávejte naprosto darovanou fúzi chutí a vůní, díky unikátní kombinaci rumů ze tří zemí: Guyana, Jamajka a Trinidad. Kromě toho se můžete těšit na délku zrání 12 let a zrani-typ-sudu French ex-Sauternes cask, což dodává rumu závan vanilkové sladkosti.

1423 – World Class Spirit používá při výrobě metodiku, která zajišťuje kvalitu od začátku až do konce výrobního procesu. Rum je vyráběn pomocí tradičních metod, jako fermentace a destilace v měděných kotlech.

Tento rum nabízí intenzivní chuť s náznakem karibských koření, čokolády a datle. Vůně Rum Rammstein No.5 Edition 2022 12y 0,7l 46% L.E. Tuba je zdobena ovocnými tóny, karamelizovaným cukrem a medem. Dozvuk je na téma dubu, který je perfektní kombinací k jeho dozrávání.

Tento rum si zaslouží být pitý čistý v pažitu vstupenky na Rammstein koncert, ale také se hodí jako základ koktejlu. Doporučujeme porovnat jeho chuť s hořkou čokoládou či sýrem cheddar.

Pokud chcete prožít nezapomenutelnou Caribik Night s Rum Rammstein No.5 Edition 2022 12y 0,7l 46% L.E. Tuba, nebojte se a objednejte si tento rum ihned. Využijte příležitosti a nechte se strhnout jedinečnou kombinací chutí a vůní.

Další informace

Země

Guyana, Jamajka, Trinidad

Obsah alkoholu

46 %

Doba zrání

12

Zrání / typ sudu

French ex-Sauternes cask

Objem

0.7 l

Výrobce

1423 – World Class Spirit

Nákupní košík
Máme tu dobroty jen pro dospělé. Už ti bylo 18 let? ...
Přejít nahoru