Pampero Blanco 2y 1l 37,5%

Hodnocení 0 z 5

499 

& doprava zdarma

Pampero Blanco 2y 1L 37,5% je lahodný rum s nezaměnitelnou chutí. Tento rum ve vás probudí pravou vášeň a nutkání užívat si pořádnou ochutnávku a dokonale relaxovat. Je zo tradiční rum z Venezuely, který je podmanivě jemný a intenzivní. Tento rum zraje v bourbonových sudech po dobu dvou let, což je potřebné pro jeho plný chuťový profil.

Katalogové číslo: 8028286000226 Kategorie: Štítky: ,

Doprava zdarma pro objednávky nad 5 000 Kč!

  • Průměrná doba doručení: 2,5 dne
  • 97 % zboží ihned k odeslání!

Popis

Pampero Blanco 2y 1L 37,5% je lahodný rum s nezaměnitelnou chutí. Tento rum ve vás probudí pravou vášeň a nutkání užívat si pořádnou ochutnávku a dokonale relaxovat. Je zo tradiční rum z Venezuely, který je podmanivě jemný a intenzivní. Rum zraje v bourbonových sudech po dobu dvou let, což je potřebné pro jeho plný chuťový profil. S vysokým obsahem alkoholu 37,5% je Pampero Blanco 2y perfektním médiem, ve kterém se prolínají citrusové tóny zrajícího ovoce, medu a petroleje.

Vaše chuťové buňky budou rozvinuté ještě více, když se na rumu prohřeje slunce. Tento rum je nejlépe ochutnávat samotný nebo s ledovou vodou, s jeho plným vyrazem a aromatickou vůní. Pokud jste připraveni experimentovat, skvěle se hodí k koktejlům, jako je mojito a daiquiri.

Neváhejte a dopřejte si pořádnou sklenici tohoto skvělého rumu Pampero Blanco 2y 1L 37,5%, abyste si mohli dokonale užít večer.

Další informace

Zrání / typ sudu

Bourbon

Země

Venezuela

Doba zrání

2

Obsah alkoholu

37.5 %

Objem

1 l

Výrobce

Pampero

Nákupní košík
Máme tu dobroty jen pro dospělé. Už ti bylo 18 let? ...
Přejít nahoru