Old Pascas Dark Jamaica 1l 40%

Hodnocení 0 z 5

419 

& doprava zdarma

Proces výroby tohoto rumu nezapře jeho kořeny. Pro úspěšnou výrobu se vyzdvihuje použití tradiční jamajské metody Destilace Trilobale – velmi důležité pro zestručnění chutě a zisk příjemnějšího aroma. Rum je též zrán v dubových sudech po mnoho let.

Katalogové číslo: 4062400521802 Kategorie: Štítky: ,

Doprava zdarma pro objednávky nad 5 000 Kč!

  • Průměrná doba doručení: 2,5 dne
  • 97 % zboží ihned k odeslání!

Popis

Udělej si čas a užij si atmosféru exotického starého rumu Old Pascas Dark Jamaica 1l 40%! Tento výtečný rum je typickým produktem Jamajky, kdysi vyrobeného na malé a skromné palírně Old Pascas. Tento klasický rum má 40% alkoholu a jeho objem je 1l. Proces výroby tohoto rumu nezapře jeho kořeny. Pro úspěšnou výrobu se vyzdvihuje použití tradiční jamajské metody Destilace Trilobale – velmi důležité pro zestručnění chutě a zisk příjemnějšího aroma. Rum je též zrán v dubových sudech po mnoho let.

Aroma tohoto rumu se nese do ktersýchkoliv okolí. Esenciální koření, kari a čokoláda s teplou vanilkou se mísí s hlubšími tóny po sladkosti a dřevině. Ustoupíte-li hlouběji naleznete něžnou vanilku a medovou karamelu. Chuť rumu je dutá, plná s ovíní sušených ovoce, karamelu a čokolády. Dozvuk je dlouhý, připomínající svou chutí teplé ovoce a koření. Tento Rum je skvělý na skleničku s ledem. Pokud hledáte dokonalé vyvážení chutí, doporučujeme tento rum kombinovat s koktejlem nebo aperitivem.

Objevte starodávné kouzlo v rumu Old Pascas Dark Jamaica 1l 40% a zažijte famózní zážitek z Chorvatska!

Další informace

Země

Jamajka

Obsah alkoholu

40 %

Objem

1 l

Výrobce

Old Pascas

Nákupní košík
Máme tu dobroty jen pro dospělé. Už ti bylo 18 let? ...
Přejít nahoru