Navy Island Strenght Rum 0,7l 57% Tuba

Hodnocení 0 z 5

1 179 

& doprava zdarma

Navy Island Strenght Rum 0,7l 57% Tuba

Doprava zdarma pro objednávky nad 5 000 Kč!

  • Průměrná doba doručení: 2,5 dne
  • 97 % zboží ihned k odeslání!

Popis

Toužíte po autentickém zážitku a výjimečném rumu, který je stejně silný, jako moře v bouři? Pak určitě nemůžeme nechávat ujít jedinečný Navy Island Strenght Rum!

Rum, který je jako kulatý oceán, se skládá z 11 unikátních rumů z nejlepších destilérií na Jamajce a je zrán v ex-bourbon sudech. Navy Island Strenght Rum je zárukou nezapomenutelného zážitku a zanechává výbornou chuť. Budete milovat jeho silný a složitý jamajský aroma s náznaky zralého ovoce, koření a vanilky.

Když na něj narazíte na patře, zjistíte, že chuť obsahuje spoustu kořenění a mastné tóny, což zaplní Váš jazyk. Chuť je opravdu přirozená a autentická, přičemž dlouhá povrchová úprava nesmírně prodluží chuť a přidává takový sofistikovaný a elegantní dojem.

Navy Island Strenght Rum je stejně jedinečný, jako Váš zážitek s ním. Tento jamajský rum je dokonalý pro ty, kteří si budou chtít vychutnat víkend nebo si dopřát odpoledne plné uvolnění, nejlépe poslouchat relaxační hudbu a den zakončit u krbu. Doporučujeme ho samostatně nebo s kostkou ledu, ale pokud si chcete užít opravdové výjimečnosti, zkuste ho namíchat do koktejlu nebo zkombinujte s oblíbenou mlskotinou.

Nemuseli jsme Vás pravděpodobně ani přesvědčovat, že tento rum stojí za to! Objednejte si tuto lahodnou láhev Navy Island Strenght Rum hned teď a užijte si své oblíbené chvíle maximálně!

Další informace

Zrání / typ sudu

Bourbon

Země

Jamajka

Obsah alkoholu

57 %

Objem

0.7 l

Výrobce

Navy Island Rum Company

Nákupní košík
Máme tu dobroty jen pro dospělé. Už ti bylo 18 let? ...
Přejít nahoru