KISS Monstrum 14y 0,7l 43% GB L.E.

Hodnocení 0 z 5

4 199 

& doprava zdarma

Vychutnejte si rumovou srdcovku, která vznikla s přispěním legendární kapely. Užijte si ultraprémiový a limitovaný KISS Monstrum 14y. Rozjeďte to

Katalogové číslo: 7350064820452 Kategorie: , , , Štítky: ,

Doprava zdarma pro objednávky nad 5 000 Kč!

  • Průměrná doba doručení: 2,5 dne
  • 97 % zboží ihned k odeslání!

Popis

KISS Monstrum 14y je rum, který dokáže ohromit i ty nejnáročnější znalce tohoto nápoje. Tento ultra-premium rum je perla v edici KISS Rum Collection a zavítá vás přímo do Karibiku. S věkem více než 14 let a kombinací rumů z Guyany a Jamajky, které prošly zráním v 800litrových dubových sudech, KISS Monstrum 14y je recept na dokonalost.

Jedná se o rum pro opravdové znalce a rockové nadšence, ale bezesporu si ho užijete i na každou pařbu. Jeho elegantní aroma s náznaky araku, kokosu, rozinek a vanilky se spojuje s mírně kořenitou chutí, kterou tvoří převládající tóny dubu, araku a vanilky. A závěrečné souznění tvoří takovou jízdu jako když Tommy Thayer hrábne do strun!

Když už mluvíme o Kiss, stojí za zmínku, že tato americká rocková skupina patří k jedněm z nejúspěšnějších amerických kapel všech dob. Jejich kultovní členové v sebevědomí a honičce za dokonalostí jsou velmi podobní roky dokonalému zrání KISS Monstrum 14y. Pořiďte si tohle monstrum, ukažte svůj styl a vyjadřujte svou nekompromisní chuť k dokonalosti.

Jako opravdoví znalci tohoto nadčasového nápoje už určitě víte, jak pospojovat jeden dokonalý výtisk s druhým, ale kdyby náhodou, tak bohaté aroma a chuť ideálně užijete při samostatném pití při teplotě 18-20 °C. Určitě se také hodí v kombinaci s kvalitní čokoládou, sirupy s citrusovými tóny nebo vínem.

Tak, neváhejte se zainvestovat do tohoto opravdu výjimečného rumu. Ať už si ho dopřejete sami nebo jako originální dárek pro vašeho kamaráda – užít si kolo nápojů s KISS Monstrum 14y je zážitek, na který nezapomenete. Rock in rum!

Další informace

Země

Caribbean Blend

Obsah alkoholu

43 %

Doba zrání

14

Zrání / typ sudu

Oak

Objem

0.7 l

Výrobce

Brands For Fans

Nákupní košík
Máme tu dobroty jen pro dospělé. Už ti bylo 18 let? ...
Přejít nahoru