Heffron Rum 5y 0,5l 38% + 1x sklo GB

Hodnocení 0 z 5

339 

& doprava zdarma

Heffron Rum 5y 0,5l 38% + 1x sklo GB

Doprava zdarma pro objednávky nad 5 000 Kč!

  • Průměrná doba doručení: 2,5 dne
  • 97 % zboží ihned k odeslání!

Popis

Chceš ochutnat něco nového a neobyčejného? Tak tu máme pro tebe Heffron Rum 5y 0,5l 38% + 1x sklo GB! Tento panamský rum zránil po dobu 5 let v ex-bourbon sudech a získal tak svůj unikátní charakter.

Co můžeš očekávat? Výraznou chuť s dřevitými tóny a dozvuky tropického ovoce, které rozšíří tvou chuťovou paletu a navodí nové zážitky.

Jak se tento rum vyrábí a zraje? Než byl naplněn do panamských sudů, zrálo v nich bourbon, což dodává rumu jeho specifickou chuť. Po pětiletém zrání můžeš ochutnat výsledek pečlivého procesu zráení.

Jaké jsou ? Aroma tohoto rumu je plné dřevitých prvků a tropického ovoce. Jeho chuť je méně sladká, ale velmi intenzivní a bohatá. Dozvuky jsou dlouhé a příjemné.

Jak tento rum pít a s čím ho párovat? Nejlépe si vychutnej tento rum samotný nebo s kouskem tmavé čokolády. Doporučujeme servírovat v kvalitním skle na rum při teplotě 20-23 stupňů.

Neztrácej čas a ochutnej tento neuvěřitelný panamský rum. Objednej si Heffron Rum 5y 0,5l 38% + 1x sklo GB ještě dnes a připrav se na nové chuťové dobrodružství!

Další informace

Země

Česká republika

Obsah alkoholu

38 %

Doba zrání

5

Zrání / typ sudu

Ex-bourbon

Objem

0.5 l

Výrobce

Heffron

Nákupní košík
Máme tu dobroty jen pro dospělé. Už ti bylo 18 let? ...
Přejít nahoru