Hampden Overproof 0,04l 60%

Hodnocení 0 z 5

199 

& doprava zdarma

Hampden Overproof 0,04l 60%

Doprava zdarma pro objednávky nad 5 000 Kč!

  • Průměrná doba doručení: 2,5 dne
  • 97 % zboží ihned k odeslání!

Popis

Zážitek, který vás pořádně rozproudí!

Hampden Overproof 0,04l 60% je značka rumu, kterou si určitě nechcete nechat ujít. S obsahem alkoholu 60% je tento kousíček nebezpečně silný a určen především pro zkušenější konzumenty.

Tento rum je vyráběn v destilerii Hampden, a to z jedinečné směsi melasy (složené z cukrové třtiny a vody) a kvasnic. Jedinečnost tohoto rumu tkví v tom, že se destiluje pouze jednou, což z něj dělá neuvěřitelně silný kousek s výraznou a nezaměnitelnou chutí.

Již pár kapek vám na jazyku nechá pozoruhodně intenzivní chuť a výraznou zápach, který vás přenese na pláž s palmami. Při degustaci rozhodně pocítíte aroma melasy a třtinové šťávy spolu s citrusy a kořeněnými tóny.

Hampden Overproof 0,04l 60% se hodí pro ty, kteří si chtějí užít silný alkoholový zážitek. Pokud byste si přece jen chtěli zjemnit chuť a trochu se ochladit, můžete přidat led a citron. Pokud hledáte něco na tento rum doplnit, můžeme doporučit kvalitní kávu nebo drsnou čokoládu s vysokým podílem kakaa.

Nechte se unést vlnou chuti, kterou nabízí jedinečný Hampden Overproof 0,04l 60%. Vyzkoušejte ať už sami nebo s přáteli, ale nikdy nezapomeňte na to, že s tak silným alkoholem, jakým je tento rum, je nutno zacházet velmi obezřetně.

Další informace

Obsah alkoholu

60 %

Objem

0.04 l

Výrobce

Hampden

Nákupní košík
Máme tu dobroty jen pro dospělé. Už ti bylo 18 let? ...
Přejít nahoru