Companero Elixir Extra 0,7l 47% L.E.

Hodnocení 0 z 5

888 

& doprava zdarma

Companero Elixir Extra 0,7l 47% L.E.

Doprava zdarma pro objednávky nad 5 000 Kč!

  • Průměrná doba doručení: 2,5 dne
  • 97 % zboží ihned k odeslání!

Popis

Zavřete oči a přenesete se do slunečných Karibských ostrovů. Companero Elixir Extra 0,7l 47% L.E. od výrobce 1423 – World Class Spirit vám umožní ucítit atmosféru Jamajky a Panamy.
Tenteten rum s obsahem alkoholu 47 % a objemem 0,7 l vám nabídne sladké aroma a intenzivní chuť. Vyrobce, 1423 – World Class Spirit, používá nejlepší ingredience a metody, aby zajistil nejvyšší kvalitu.
Companero Elixir Extra se vyrábí z melasy z cukrové třtiny z Jamajky a Panamy. Po destilaci dochází k zrání v sudech po bourbonu a sherry. Tento proces vytváří bohatou a komplexní chuť a aroma rumu.
Ucítíte bohaté aroma vanilky, karamelu, citrusových plodů, koření a čokolády. Chuť je sladká a kořeněná s tóny vanilky a dubového dřeva. Dozvuk je delikátní a dlouhotrvající.
Ideální je tento rum pít samotný nebo se sody. Doporučujeme ho také namíchat do koktejlu, jako je například Mai Tai. K jídlu se hodí dezerty s karamelovým nebo čokoládovým nádechem.
Pokud chcete zažít tu pravou karibskou atmosféru, neváhejte a otestujte Companero Elixir Extra 0,7l 47% L.E. od výrobce 1423 – World Class Spirit. Toto je zážitek, který si nechcete nechat ujít!

Další informace

Země

Jamajka, Panama

Obsah alkoholu

47 %

Objem

0.7 l

Výrobce

1423 – World Class Spirit

Nákupní košík
Máme tu dobroty jen pro dospělé. Už ti bylo 18 let? ...
Přejít nahoru