Black Tot Finest Caribbean Rum 0,7l 46% Tuba

Hodnocení 0 z 5

999 

& doprava zdarma

Black Tot Finest Caribbean Rum 0,7l 46% Tuba

Doprava zdarma pro objednávky nad 5 000 Kč!

  • Průměrná doba doručení: 2,5 dne
  • 97 % zboží ihned k odeslání!

Popis

Námořníci po staletí snili o nápoji, který by jim poskytl pocit pohodlí a zaháněl studené noci na moři. Black Tot Finest Caribbean Rum je tu, aby splnil tyto sny. Tento rum v sebe spojuje nejlepší rumy z Barbadosu, Guyany a Jamajky a nabízí nám naprosto dokonalý rum pro současnost.

Black Tot je tradiční karibský rum s ovocnými chutěmi Barbadosu, plnosti Guayany a živostí Jamajky. Vyměnili jsme sladké pojetí minulosti za rum s mnohostrannou chutí a vůní. Z nejstaršího rumového lihovaru světa v Barbadosu dodáváme elegantní a ovocné tóny. Guyana přichází s intenzivními rums, zatímco Jamajka doplňuje směs sladkými chutěmi a kouřovými tóny.

Tento úžasný rum se vyrábí v procesu zrání v sudech z amerického dubu v karibském klimatu. Výsledkem je bohatá chuť, kde se setkává karamelová sladkost s kořením a oříšky. Aroma se vyznačuje prvky medu, čokolády a tropického ovoce.

Black Tot Finest Caribbean Rum je neuvěřitelně všestranný nápoj, ideální pro opravdové konzumace těšitele. Doporučujeme si ho užít s ledem nebo míchat do vynikajících koktejlů. Tento nápoj skvěle doplňuje také kávu nebo kouřové sýry. Nechte se unést do karibské atmosféry s tímto naprosto dokonalým rumem. Zbytek přenecháme vašim smyslům a vašemu vkusu!

Další informace

Obsah alkoholu

46 %

Objem

0.7 l

Nákupní košík
Máme tu dobroty jen pro dospělé. Už ti bylo 18 let? ...
Přejít nahoru