Heffron Original 5y 0,7l 38%

Hodnocení 0 z 5

349 

& doprava zdarma

Legionářská loď Heffron přiváží poklad Palírny U Zeleného stromu. Dobrý a levný panamský rum s nasládlou chutí vanilky a karamelu. Svezte se na rumové vlně.

Doprava zdarma pro objednávky nad 5 000 Kč!

  • Průměrná doba doručení: 2,5 dne
  • 97 % zboží ihned k odeslání!

Popis

Rozproudí tvoje smysly!

Heffron Original 5y 0,7l 38% je zázrak v lahvici. Tento třtinový rum s pětiletým zráním v sudech z amerického bílého dubu vás okouzlí lehkou nasládlou a výraznou chutí s nádechem vanilky, karamelu a doznívajícími dřevitými tóny.

Surový rum je uložen v tropickém podnebí Karibiku, kde zraje pět let v sudech z amerického dubu. Následně se převeze do Palírny U Zeleného stromu, kde ho zkušený master blender namíchá podle tajné receptury.

Vydejte se na cestu chuťových nekonečností s Heffron Original 5y 0,7l 38%. Jeho vytříbené aroma ovlivňuje tropické podnebí Panamy. Očekávejte lehkou nasládlou a výraznou chuť s nádechem vanilky, karamelu a doznívajícími dřevitými tóny.

Heffron Original 5y 0,7l 38% je ideální jako digestivum nebo jako skvělá základní surovina pro koktejly. Doporučujeme ho podávat při teplotě 20-23 °C a doprovodit ho sýrem, čokoládou nebo čokoládovou dezertem.

Nezapomeňte ochutnat Heffron Original 5y 0,7l 38% jako poctu československým legionářům, kteří prokázali neuvěřitelnou statečnost a odhodlání v boji za svobodu a spravedlnost. Objednej si ho hned teď!

Další informace

Zrání / typ sudu

Bourbon, Americký dub

Země

Česká republika

Obsah alkoholu

38 %

Doba zrání

5

Objem

0.7 l

Výrobce

Heffron

Nákupní košík
Máme tu dobroty jen pro dospělé. Už ti bylo 18 let? ...
Přejít nahoru